wtorek, 5 kwietnia 2016

Jagody Goji – dla zdrowia i urody

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że to właśnie wpływ jaki te niezwykłe jagody goji mają na urodę przyniósł tym owocom tak niezwykłą popularność w środowisku medycznym. Obecnie na rynku ekskluzywnych kosmetyków mamy dziesiątki propozycji, których skład oparty jest na ekstraktach z owoców goji.


Spośród wszystkich zalet owoców goji należy wymienić również jej dobroczynny wpływ na poprawę stanu skóry (cery) oraz wpływ na poprawę urody.

Badania kliniczne przeprowadzone na grupie ochotników wykazały, że już po około 4-tygodnich regularnego spożywania suszonych jagód goji i/lub picia od 2 do 4 szklanek soku z jagód goji dziennie można zauważyć wyraźną poprawę stanu skóry(zarówno jej wyglądu jak i kondycji). Poprawa wyglądu, zdrowia oraz ogólnej kondycji skóry była widoczna niemal gołym okiem! Regularne spożywanie owoców goji skutkuje wygładzeniem skóry, jej oczyszczeniem (detoksykacją) oraz rozpromienieniem cery (dzięki zawartości beta-karotenu jagody goji działają jak swego rodzaju naturalny „samoopalacz”). Osoby regularnie spożywające te magiczne owoce dostrzegły ponad to zahamowanie procesów starzenia skóry, a nawet wygładzenie już istniejących zmarszczek!

Ponad to jagody goji niosą za sobą całe mnóstwo innych korzyści, płynących z ich codziennego spożywania. Do najważniejszych korzyści zdrowotnych związanych z włączeniem goji do swojej codziennej diety należą: oczyszczenie krwi , poprawienie potencji, opóźnienie procesów starzenia, zahamowanie osteoporozy, wzmocnienie mięśni, zahamowanie syntezy cholesterolu, wzmocnienie organizmu, zapobieganie nowotworom, poprawienie wzroku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...